Світловий меч джедая купити у Києві, ціни на лазерний (джедайський) меч із зоряних війн в Україні: фото, відгуки Trend Toy

Світловий меч Джедая (Lightsaber)

Сортування:
Світловий меч Енакіна Скайуокера STAR WARS (Anakin Ep3 - Inspired) Proffie 2.2 - Neopixel (Уцінений товар)
В наявності
Закінчується
Світловий меч Люка Скайуокера STAR WARS (Luke Ep:6 Inspired) Proffie 2.2 - Neopixel
Продано

"Давно-давно, в далекій-далекій галактиці...", - саме з цих слів починаються культові фільми, на яких виросло не одне покоління і які мають прихильників по всьому світу. Так, ми зараз говоримо про Всесвіт Star Wars. Саме в фільмах "Зоряні війни" воїни Ордену Джедаїв, мають унікальні здібності та Силу й ведуть боротьбу проти зла. 

Що означають мечі джедая?

Меч джедая у Всесвіті Star Wars - це не просто зброя. Вони є метафорою і символізують внутрішню боротьбу, мудрість, світло і темряву. З цими мечами в руках персонажа розпочинається дивовижна подорож галактикою, наповнена пригодами та духовним розвитком.

Той, хто знає, що таке джедайський меч, розуміє, що це не лише чарівна зброя, але й моральний вибір. Герой повинен використовувати Силу та зброю для захисту невинних і підтримки справедливості. Цей етичний аспект надає мечам джедаїв глибокий символізм в контексті Star Wars.

Star Wars світловий меч: які бувають?

В Всесвіті "Зоряних війн" світлові зіркові мечі мають свої відмінності, які на перший погляд можуть здатися непомітними або невеликими. Так, наприклад, колір кожного меча під час битви має своє значення: синій - справедливість і захист, зелений - мудрість, червоний - темна сторона (Сітхи), помаранчевий та жовтий - унікальність. Варіанти рукояток мають ще більше відмінностей, але вони відповідають лише за зручність. Так, рукоятка меча у Третьої Сестри має специфічну форму, схожу на серп, а з рукоятки меча Дарта Мола світлодіодне лезо висовувалося з обох його кінців.

Зоряні війни світловий меч: чому такий популярний?

У Всесвіті Star Wars світловий меч став не просто зброєю, а й символом, який завоював серця мільйонів фанатів по всьому світу. Чому ж це космічна зброя так популярна і ікононічна?

Світловий меч із Зоряних війн з першого погляду вражає своїм інноваційним дизайном та характерним яскравим світлом. Світловий меч з Зоряних війн має особливу технологію - кристал кайбер, що створює враження неймовірного поєднання високих технологій та магії. Ми впевнені, що кожен фанат фільмів про джедаїв мріє володіти символом Сили. Така іграшка - найкращий подарунок для того, хто виріс на Star Wars. Якщо ви любите "Зоряні війни" так само, як і ми, ви точно знаєте, що такі мечі фанати використовують для сейберфайтингу.

Але ми знаємо, як важко знайти в Україні лазерний меч високої якості і такий, який буде виглядати як справжній.

Чому варто купити іграшковий джедайський меч у нашому магазині?

Ви могли бачити звичайний висувний світловий меч у відділі іграшок для дітей, але мало хто коли-небудь міг бачити меч, який би виглядав, як справжній. Такий, який захоче будь-хто дорослий. Зазвичай іграшковий лазерний меч за розміром менший, ніж ті, які ви звикли бачити у фільмі "Зоряні війни", але тільки не в нашому магазині!

Меч із Зоряних війн в магазині Trendtoy має довжину леза 92 сантиметри, він виготовлений з трьохшарового полікарбонату всередині якого по всій довжині розташована світлодіодна стрічка. Іграшкова зброя працює від батарейки, яку досить залишити на зарядці на 4-8 годин до повного заряду. Меч з Зоряних війн має всередині карту пам'яті, на яку записані всі світлові режими зі звуковими ефектами. За бажанням ви можете їх змінювати вставивши картку в спеціальний роз'єм в картрідері. Замовити джедайський меч з кращими характеристиками та крутою якістю ви можете в нашому магазині онлайн або в шоурумі за адресою: Київ, вулиця Січових Стрільців, 37-41. 

Якщо ви вирішили придбати меч джедая на сайті, ми відправимо ваше замовлення того ж дня. Вартість послуг доставки залежить від того, в який населений пункт ви робите замовлення, вона може становити від 100 до 200 гривень. Зона покриття доставки - вся Україна, крім тимчасово окупованих територій. 

Якщо ви хочете придбати світловий меч в Києві і отримати його того ж дня - ми відправимо його на таксі.

ЧАВО

- Як заряджати світловий меч?
Світлові мечі джедая працюють від акумулятора, який ви можете зарядити на станції, вона йде в комплекті разом із іграшкою.

 - Якої довжини світловий меч?
Джедайський меч має довжину леза 92 сантиметри, довжина рукоятки 30-35 в залежності від його моделі. 

- З якого віку цікаві світлові мечі?
Меч джедая з Всесвіту Star Wars буде цікавий і дитині, і дорослому, адже вони абсолютно безпечні. Але варто звернути увагу на вагу іграшки, сплав рукоятки виготовлений з алюмінію 6063 високої міцності, використовуваного в аерокосмічній промисловості, тому він досить важкий.